O nas

 

Istniejemy dla Twojej wygody!

siedziba wypożyczalni

Wypożyczalnia samochodów Rozwadowski to firma tworzona z pasją i pełnym zaangażowaniem właścicieli i pracowników. Nasza firma wyróżnia się bogatą ofertą samochodów oraz konkurencyjnymi cenami. Ponadto, dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się zaufaniem klientów i współpracą z wieloma firmami, np. PZU Pomoc, Mondial assistance, Europ assistance, Mercedes-Benz Autoidea czy Auto Serwis Rozwadowski.Posiadamy auta nowe z pełnym ubezpieczeniem i całodobową opieką serwisową. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm dla których dostępność samochodów w krótkim czasie jest priorytetem. Wynajem samochodu na terenie miasta Olsztyn nie zajmie dłużej niż 30 min!

Powody, dla których warto nas wybrać:

  • flota nowych, niezawodnych samochodów
  • samochody podlegają wymianie na nowe po upływie 2 lat,
  • naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo, dlatego oferowane przez samochody posiadają pełen zestaw poduszek powietrznych (przednie i boczne) oraz systemy ABS i EBD – nasza flota to pojazdy osiągające najwyższe noty w crash-testach NCAP!
  • wszystkie samochody wyposażamy w opony zimowe bez dodatkowych opłat,
  • wiemy jak ważny jest Państwa komfort jazdy, dlatego wszystkie nasze samochody posiadają wspomaganie kierownicy, klimatyzację, CD radio oraz komputer pokładowy,
  • na Państwa życzenie dostępna jest również nawigacja satelitarna oraz foteliki dziecięce,
  • posiadamy również samochody z automatyczną skrzynią biegów.

Nasza firma świadczy również usługi takie jak Auto Serwis Olsztyn, w którym zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, Holowanie Olsztyn oraz Całodobowa wulkanizacja Olsztyn. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!